ruletisusteemid.ee
Kuidas ruletis võita - juhendid, süsteemid, strateegiad Ruletisüsteemid

Labouchere’i süsteem

Mis on Labouchere’i süsteem ?

Labouchere’i süsteemi nimetatakse ka mahatõmbamissüsteemiks. See annab mängijaile võimaluse võita suuri summasid ka väikeste panuste korral. Võrreldes Martingale’i süsteemiga, milles ebaedukas jada tähendab, et peate kasutama suuri panuseid, on Labouchere’i süsteemis vaja märkimisväärselt väiksemaid panuseid.

Kuidas see käib?

Kirjutage üles suvaline numbrijada, näiteks 1, 2, 3, 4, 5. Panuse summa on esimese ja viimase numbri summa, s.t 1 + 5 = 6 Panustage 6 žetooni valitud värvile (või paaris-/paaritule, suurele/väikesele numbrile). Panustate ainult oma valitud valikule.

Kui võidate, tõmmake maha kaks numbrit (üks kummaltki poolt), mis meie näites on 1 ja 5. Jada on nüüd järgmine: 2, 3, 4. Seega on teie järgmine panus 2 + 4 = 6.

Kui kaotate, lisage kaotatud summa (s.t 6) jada lõppu, ja jada on siis 2, 3, 4, 6 ning teie järgmine panus on 8 (2 + 6).

Jätkake selle süsteemi kasutamist, kuni kõik numbrid on maha tõmmatud. Kui kaotate, lisate ainult ühe numbri ja kui võidate, tõmbate maha kaks numbrit.

Lõpumärkus

Labouchere’i süsteemi eeliseks on see, et kui võitude ja kaotuste arv on võrdne, olete alati plussis. Viiki jäämiseks piisab, kui võidate ühe mängu kolmest.

Kasiinod, kus saate mängida ja võita pärisraha

Number Nimi Tervitusboonus
1. Unibet 100 EUR SISENE kasiinosse
2. Optibet 1000 EUR SISENE kasiinosse
3. Betsafe 100 EUR SISENE kasiinosse
4. OlyBet 200 EUR SISENE kasiinosse

Või saate tasuta mängides proovida oma süsteemi