ruletisusteemid.ee
Kuidas ruletis võita - juhendid, süsteemid, strateegiad Ruletisüsteemid

Mängimise alustamine kasiinos

Veebikasiinos mängimise alustamine pole keeruline. Põhimõtteliselt peate järgima nelja lihtsat juhist ja me aitame teid selles.

Valige usaldusväärne veebikasiino

Sellest loendist leiate litsentsitud ja usaldusväärsed kasiinod. Valisime need oma ja teiste mängijate kogemuste põhjal. Lisaks pakuvad need kasiinod kasulikke boonuseid ning tasuta mänge ja boonust free spin (ruleti keerutused panust tegemata).

Registreeruge kasiino kasutajaks

Veebikasiino mängude mängimiseks peate esmalt ennast kasiino kasutajaks registreerima. Vormi täitmine pole keeruline ning selleks kulub vaid paar minutit. Loomulikult peate olema vähemalt 18-aastane. Me ei soovita kasutada valeandmeid – teie isikuteavet võidakse võitude väljamaksmisel kontrollida.

Tasumine mängukontolt ja boonuse saamine

Veebimaksed on nüüd teenuste eest tasumisel muutunud tavaliseks ja seega pole teil vaja nende kasutamisel raha pärast muretseda. Reguleerivad asutused jälgivad põhjalikult sellel saidil nimetatud veebikasiinosid ja neil on kõik nõutavad turbeserdid. Deposiidi tegemiseks on mitu võimalust:

  • pangaülekanded;
  • maksekaardid (Visa, Mastercard);
  • e-rahakotid (Skrill, Neteller, Paypal jm);
  • kupongid (PaySafeCard).

Esimese deposiidi suuruse määramisel lugege kindlasti kasiino pakutavate boonuste kohta. Kahju oleks mitte kasutada täielikult nende poolt pakutavat tervitusboonust. Pealegi pakub enamus kasiinosid uutele mängijatele 100%-list alustusboonust nende esimeselt deposiidilt kasiinos.

Nautige kõiki populaarseid kasiinomänge

Nüüd ei peata teid enam miski mänge nautimast. Valige pakutavate mängude loendist ruleti lemmikversioon ja testige oma tahtejõudu oma valitud süsteemiga mängides. Või mängige süsteemita ja pange oma õnn proovile. Kasiinod pakuvad ka muid kasiinomänge, näiteks mänguautomaadid või Blackjack.

Kontrollitud kasiinod

Unibet

Unibet on klassika. See on kõige laiemat veebimeelelahutuse valikut pakkuv suurim ettevõte. Spordikihlveod, veebikasiino, reaalajas krupjeega kasiinomängud, bingo, pokker – Unibet pakub seda kõike ja enamgi veel. Lisaks standardsele Euroopa litsentsile on ettevõte litsentsitud ka mitmes kontrollitavas riigis (nt Suurbritannias, Taanis, Rumeenias, Eestis ja mujal).

Rulett kasiinoslive: Ei

Alustusboonus: 100 EUR

Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet

SISENE kasiinosse

Optibet

Optibet haldab Eestis veebikasiinomänge kohaliku litsentsi alusel. Litsents ja mitmed turbeserdid tagavad ausa mängu põhimõtete järgimise. Kasiino pakkumine on rikkalik ja sisaldab mitmesuguseid veebiruleti versioone. Kui eelistate reaalajakasiinot, saate nautida reaalajas krupjeega ruletilaudu kuni kahes suurepärases reaalajakasiinos.

Rulett kasiinoslive: Ei

Alustusboonus: 1000 EUR

Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet

SISENE kasiinosse

Betsafe

Eesti Betsafe kasino pakub iga tüüpi ruletti. Te peate ainult valima selle, mis viib teid võiduni. Pakutavate mängude seas on ruleti parimad võrgumängud tipptasemel pakkujatelt (nt Microgaming ja NETENT). Need, kellele meeldib ruletti mängida reaalajas krupjeedega VÕRGUkasiinos, leiavad ka selle Betsafe’i pakkumisest. Täpsemalt öeldes saab valida 5 tüüpi ruletimängude seast. Seega leidub midagi igaühe jaoks.

Rulett kasiinoslive: Ei

Alustusboonus: 100 EUR

Litsents: Euroopa litsents

SISENE kasiinosse

OlyBet

OlyBet on Eestis tegutsev kihlvedude vahendaja ja kasiino. OlyBet võib teile tuttav olla oma eelmise nime, Olympic-Online järgi. Ettevõte omab kohalikku litsentsi kõigis Balti riikides. Veebirulett on üks kasiino pakutavate lauamängude osa. Pakutakse erinevaid ruletivariante – Euroopa, Prantsuse ja Ameerika ruleti mitmeid versioone. Mõistagi on kõik mängud saadaval ka mobiilsideseadmetes. Saate nende reaalajas kasiinot külastada ja nautida mängimist reaalajas krupjeega.

Rulett kasiinoslive: Ei

Alustusboonus: 200 EUR

Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet, Euroopa litsents

SISENE kasiinosse