ruletisusteemid.ee
Kuidas ruletis võita - juhendid, süsteemid, strateegiad Ruletisüsteemid

Martingale’i süsteem

Mis on Martingale’i süsteem?

See on üks lihtsamaid ja populaarsemaid ruletisüsteeme, millest on tõeliselt kerge aru saada. See põhineb panuse kahekordistamisel pärast iga kaotatud mängu.

Kuidas see käib?

Alustage panustamist ühe žetooniga võrdse võimalusega mängu jaoks (nt punane/must, paaris/paaritu, suur/väike arv) ja jätkake panustamist valitud väljal. Kui te ei võida, kahekordistage vaid oma panust ja asetage väljale kaks žetooni. Kui kaotate uuesti, panustate 4 žetooni. Kui võidate, saate kõik panustatud žetoonid ja lisaks veel ühe žetooni. See tähendab, et kokku võitsite ühe žetooni. Kui kuul maandub nullil (mida eriti sageli ei juhtu), mängite nii, nagu see oleks vastupidine värv. Teoreetiliselt võivad need väikesed summad kokku anda suure võidu. See teooria kehtib ainult siis, kui järgite täpselt reegleid.

Mängu näide:

Panus Panustage värvile Mängu tulemus Panuseid kokku Võite kokku
1€ punane must 1€ 0€
2€ punane must 3€ 0€
4€ punane must 7€ 0€
8€ punane punane 15€ 16€

Meie nõuanded

  • Ärge alustage kõrge panusega. Kui olete kannatlik, alustage ühe euroga. See vähendab ebaõnne korral kaotusi.
  • Pärast võitmist soovitame alustada algusest ning korrata sama toimingut iga võidu järel.
  • Oodake, kuni järjest tuleb näiteks kolm punast ja seejärel hakake panustama mustale. Seda saab kasutada ainult boonust free spin pakkuva ruleti korral. (Free spin ruletis erineb täielikultmänguautomaatide boonusest free spin. Ruletti keerutatakse panust tegemata. Selles keerutuses te ei võida ega kaota midagi.) Ruleti boonuseid free spin saab kasutada igas sellel lehel nimetatud veebikasiinos.
  • Jälgige ruleti piiranguid. Valige suurima maksimumpanusega mänguversioon, et saaksite ebaõnne korral oma panuseid tõsta.

Kasiinod, kus saate mängida ja võita pärisraha

Number Nimi Tervitusboonus
1. Unibet 100 EUR SISENE kasiinosse
2. Optibet 1000 EUR SISENE kasiinosse
3. Betsafe 100 EUR SISENE kasiinosse
4. OlyBet 200 EUR SISENE kasiinosse

Või saate tasuta mängides proovida oma süsteemi