ruletisusteemid.ee
Kuidas ruletis võita - juhendid, süsteemid, strateegiad Ruletisüsteemid

Parimad veebikasiinod

Parimad veebikasiinod

Kas veebikasiino saab olla turvaline?

Litsentsitud kasiinod on kindlasti turvalised, Euroopa litsents tagab ausa mängu põhimõtete kasutamise ja turvalised maksed. Soovitame mitte kasutada litsentsimata kasiinosid. Siit te neid ei leia.

Kuidas valida parimat kasiinot?

Toome siin ära parimate kasiinode loendi koos lühikese ülevaatega. Kui valite kasiino allpool loendist, võite olla kindel, et võidud makstakse välja õigel ajal, saate parimad boonused ja teil on juurdepääs korralikule klienditoele ning mängitakse ausat mängu. Klõpsake vaid endale meelepärast kasiinot ja saate kohe mängima hakata. Kõik need kasiinod võimaldavad teil ruletti ka tasuta proovida ning saate vabalt erinevaid ruletisüsteeme proovida.

Kontrollitud kasiinod

Unibet

Unibet on klassika. See on kõige laiemat veebimeelelahutuse valikut pakkuv suurim ettevõte. Spordikihlveod, veebikasiino, reaalajas krupjeega kasiinomängud, bingo, pokker – Unibet pakub seda kõike ja enamgi veel. Lisaks standardsele Euroopa litsentsile on ettevõte litsentsitud ka mitmes kontrollitavas riigis (nt Suurbritannias, Taanis, Rumeenias, Eestis ja mujal).

Rulett kasiinoslive: Ei

Alustusboonus: 100 EUR

Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet

SISENE kasiinosse

Optibet

Optibet haldab Eestis veebikasiinomänge kohaliku litsentsi alusel. Litsents ja mitmed turbeserdid tagavad ausa mängu põhimõtete järgimise. Kasiino pakkumine on rikkalik ja sisaldab mitmesuguseid veebiruleti versioone. Kui eelistate reaalajakasiinot, saate nautida reaalajas krupjeega ruletilaudu kuni kahes suurepärases reaalajakasiinos.

Rulett kasiinoslive: Ei

Alustusboonus: 1000 EUR

Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet

SISENE kasiinosse

Betsafe

Eesti Betsafe kasino pakub iga tüüpi ruletti. Te peate ainult valima selle, mis viib teid võiduni. Pakutavate mängude seas on ruleti parimad võrgumängud tipptasemel pakkujatelt (nt Microgaming ja NETENT). Need, kellele meeldib ruletti mängida reaalajas krupjeedega VÕRGUkasiinos, leiavad ka selle Betsafe’i pakkumisest. Täpsemalt öeldes saab valida 5 tüüpi ruletimängude seast. Seega leidub midagi igaühe jaoks.

Rulett kasiinoslive: Ei

Alustusboonus: 100 EUR

Litsents: Euroopa litsents

SISENE kasiinosse

OlyBet

OlyBet on Eestis tegutsev kihlvedude vahendaja ja kasiino. OlyBet võib teile tuttav olla oma eelmise nime, Olympic-Online järgi. Ettevõte omab kohalikku litsentsi kõigis Balti riikides. Veebirulett on üks kasiino pakutavate lauamängude osa. Pakutakse erinevaid ruletivariante – Euroopa, Prantsuse ja Ameerika ruleti mitmeid versioone. Mõistagi on kõik mängud saadaval ka mobiilsideseadmetes. Saate nende reaalajas kasiinot külastada ja nautida mängimist reaalajas krupjeega.

Rulett kasiinoslive: Ei

Alustusboonus: 200 EUR

Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet, Euroopa litsents

SISENE kasiinosse